X
تبلیغات
زولا
یکشنبه 24 مرداد‌ماه سال 1389

CyberLink MediaEspresso v6.0.0722.28792 یک مبدل تصویری قدرتمند

 

 

ساخت نرم افزارهای تبدیل فرمت امروزه یکی از اهداف ثابت شرکت های نرم افزاری برای تولید این نرم افزارها می باشد زیرا تبدیل فرمت های فایل های مختلف و به خصوص فایل های صوتی و تصویری یکی از نیازهای ثابت کاربران می باشد که همیشه این نیاز به دلایل مختلف در میان کاربران باقی خواهد ماند. به عنوان مثال تبدیل فرمت یک فایل تصویری به فرمت مختص موبایل و یا تبدیل یک فایل صوتی به MP3  در این دسته از نیازهای همیشگی قرار دارند.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

MediaEspresso نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه تبدیل فرمت فایل های چندرسانه ای می باشد. قدرت اصلی این نرم افزار در تبدیل فرمت فایل های تصویری می باشد. به کمک این برنامه شما می توانید فایل تصویری مورد نظر خود را به هر فرمت دلخواهی که توسط نرم افزار پشتیبانی می شود تبدیل نمایید. این نرم افزار یکی از سریعترین نرم افزارها در انجام امور یاد شده می باشد. همچنین به کمک این نرم افزار دیگر نگران کاهش کیفیت تصاویر بر اثر تبدیل فرمت نخواهید بود زیرا این نرم افزار در هنگاهم تبدیل فرمت از کیفیت تصاویر شما نمی کاهد. همچنین در این نرم افزار تکنیک های بهینه سازی حجم فایل ها در هنگام تبدیل نیز به صورت خودکار اعمال می شود. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به سرعت مناسب در هنگام تبدیل فایل ها اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت CyberLink می باشد.

 

برخی از ویژگی های موجود در نرم افزار:

- توانایی تبدیل همزمان چند فایل تصویری

- دارای سرعت بسیار بالا در هنگام تبدیل فایل های تصویری

- قابلیت شناسایی دستگاه های متصل شده به سیستم به صورت خودکار برای انجام عملیات تبدیل ( همانند دوربین فیلمبرداری دیجیتال )

- بهینه سازی شده برای CPU های چند هسته ای برای افزایش سرعت کار و کاهش مصرف CPU در هنگام تبدیل

- بهینه سازی شده برای سخت افزارهای Intel Core™ i3, i5, and i7, NVIDIA® CUDA™, & ATI® Stream™ به منظور کارایی بیشتر

 و ... .

 


 

دانلود نسخه

تصاویری از محیط نرم افزار:  یک ، دو ، سه

وبسایت سازنده : cyberlink.com

  English Explanations - توضیحات به زبان سایت سازنده

منبع : P30world

برچسب وبلاگی گاپ وپ:گروه آن لاین پرشین وب,انجمن گروه آنلاین پرشین وب,چت روم گروه آنلاین پرشین وب